Letnie nakrycia głowy

Lato zbliża się wielkimi krokami, dni stają się coraz dłuższe i cieplejsze, więc każdy z nas wypatruje z niecierpliwością upalnych weekendów. Wypoczynek na świeżym powietrzu jest oczywiście wspaniałą formą spędzania wolnego czasu, natomiast nie należy zapominać o ochronie przed ostrymi promieniami słonecznymi. Przegrzanie organizmu jest zagrożeniem, przed którym w łatwy sposób może nas ochronić właśnie nakrycie głowy. Pomimo że w lato zazwyczaj wolimy pozbyć się części naszego ubioru  w tym przypadku warto zrobić wyjątek. Godne polecenia są czapki lniane, które cechuje lekkość i przewiewna konstrukcja. Specjalnie na ten okres wprowadziliśmy nowe modele czapek lnianych, które oprócz zalet wynikających z samej tkaniny, są bardzo estetycznie wykonane i przede wszystkim bardzo dobrze komponują się z wygodnym, casualowym strojem noszonym w tym okresie.

Z własnego doświadczenia mogę Was zapewnić, że odpowiednio dobrany kaszkiet zwraca uwagę i na pewno wyrwie Was z szarego tłumu ludzi, którzy zapomnieli o istnieniu tej wspaniałej części ubioru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>