Kapelusz na garden party

W lecie ładna pogoda i ciepłe wieczory i ogrody skąpane w blasku zachodzącego słońca zachęcają do organizowania przyjęć ogrodowych, które na Zachodzie zyskały wielką popularność pod nazwą „garden parties”. Ubiór zależy od formalności spotkania i od preferencji osobistych, ale o dobrym kapeluszu możemy podyskutować tutaj.
Dobierając kapelusze męskie lub kapelusze damskie na garden party, kierujmy się przede wszystkim porą roku – w lecie nosi się kapelusze letnie i każdy, kto dostosuje się do tej zasady, dobrze na niej wyjdzie. Zapewniam. Nie ma nic gorszego, niż elegant odziany w ciężki, choć wyrafinowany kapelusz, przez które będzie ociekał potem w upalne dni lub będzie stale trzymał go ręku z tego właśnie powodu. Naprawdę stylowym rozwiązaniem będzie zwrócenie uwagi na plecione kapelusze typu panama, które możemy zakładać zarówno do jasnego garnituru, jak i do bardziej luźnych ubrań. Generalnie jednak dobrze ubrany mężczyzna nie powinien pojawiać się na przyjęciu bez odpowiedniego nakrycia głowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>