Kapelusz dla clowna – rozbawi każde dziecko

Czasem przychodzi zrobić nam z siebie błazna – i nie mam na myśli bynajmniej kompromitacji podczas ważnego wydarzenia. Wystarczy, że musimy wystąpić w stroju clowna na urodzinach siostrzeńca. Co założyć na taką okazję? Podstawą są dobre czapki.

Ważne, żeby była kolorowa i radosna. Nakrycia głowy noszone przez clownów zwykle bardzo daleko odbiegają od tego, co kojarzy się nam ze słowem kapelusz. Mają przede wszystkim bawić, rozśmieszać do łez i podkreślać błazenadę osoby, która je nosi. Im mniejsze dziecko, tym bardziej zainteresuje je dziwaczny strój.

Przy starszych trzeba się już nieco bardziej wysilić i przybyć na przyjęcie z garścią dobrych dowcipów i żartów sytuacyjnych. Przewracający się clown ubawi widza w każdym wieku, bez względu na to, czy będzie miał 10 czy 100 lat.

Clown powinien też sprawnie żonglować, dlatego zadbajmy o to, żeby nasze nakrycie głowy nie przeszkadzało latającym w górze piłeczkom.

Jeśli jest wyjątkowo duże, zdejmijmy je na czas żonglowania. Albo zróbmy show z piłeczkami odbijającymi się od zbyt dużego kapelusza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>