Czapka w ogrodzie – również się przyda

W lecie na pewno będziemy spędzać więcej czasu w ogrodzie. Każdy, kto posiada choć skrawek zielonego terenu, chętnie uda się tam na wypoczynek. Jeśli jednak w danej chwili nie korzystamy z kąpieli słonecznych, warto założyć na głowę lekką czapkę. Długie narażenie na promienie słoneczne może zaszkodzić nawet młodemu i wysportowanemu człowiekowi. Wybierajmy raczej lekkie kapelusze kloszowe z rondem.

Berety i inne kapelusze męskie są za ciężkie, żeby je nosić w upalne dni. A za ciężki kapelusz spowoduje więcej problemów niż przyniesie korzyści. Ciekawym wyborem mogą być nakrycia głowy zdobione na ogrodowy sposób – widziałem czapki udekorowane roślinnymi wzorami, zielone jak liście, czy malowane w letnie kwiaty. Dla dzieci najlepiej kupić czapeczki z postaciami egzotycznych zwierząt. Słonie, żyrafy, lwy i pantery będą znakomitymi towarzyszami zabaw naszych podopiecznych. Przewiewne i lekkie czapki są również łatwe do konserwacji – można je bez problemu uprać w każdej pralce!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>