Czapka na zimę – kupiłeś już?

Zastanawiam się czy kupiłeś już sobie odpowiednie nakrycie głowy na obecny sezon zimowy czy nawet jesienny, trzeba pamiętać o ochronie tej części ciała, co chyba nie trzeba nikomu przypominać.

Widziałem ostatnimi czasy, że coraz więcej osób nosi nakrycia przypominające styl poprzedniej epoki, no ale ja zawsze powtarzałem, że czapka pilotka to przede wszystkim komfortowe rozwiązanie. Zakrywa ona dużą część głowy gwarantując odpowiednią termoizolację, a przecież co wszyscy chyba wiemy to właśnie przez tę część naszego ciała najszybciej ucieka temperatura, czego nawet bardzo często nie odczuwamy.

Na razie taki styl przyjął się wśród ludzi młodych jednak nie wykluczone, że za jakiś czas podchwycą go także ludzie pochodzący z innych grup społecznych. Pewnie, że większość z nas powinna szukać takich ciekawych rozwiązań jeśli chodzi o nakrycia głowy a przede wszystkim nie obawiać się indywidualnego stylu jaki w ten sposób prezentujemy lub narzucamy. Każdy z nas ma prawo do noszenia tego, w czym czuje się wygodnie, i niech to będzie kończona tą wypowiedź puenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *